Susipažinkime !
Projekto „Šokio istorijos“ organizatorės:

Lyra Žemrietienė

Gydytoja odontologė, UAB Europos odontologijos klinika įkūrėja. Visada norėjau šokti. Kai gydytojos karjera įsibėgėjo, paaugo vaikai (turiu du nuostabius vaikus), atsirado daugiau laisvo laiko ir mes su vyru Arūnu pradėjome lankyti šokių pamokas. Šokom kartu keletą metų, bet vyrui pabodo, jis susidomėjo bėgimu ir sėkmingai bėgioja. Aš sėkmingai šoku toliau. Šokiai tapo reikšminga mano gyvenimo dalimi, susipažinau su daugybe įdomiu, puikių žmonių, įgijau naujų draugų.
Su Rūta ir Edita susipažinau ir susidraugavome šokdamos. Kai riša bendri interesai, kartu praleidi daug laiko, kyla ir įdomių įdėjų, viena jų – bendras projektas - koncertas “Šokio istorijos”, kuris įtraukia ir vienija Pro/Am formatu šokančius žmones.
Kartu visad smagiau ir drąsiau, o projektas gyvuoja sėkmingai štai jau 5 - erius metus.

Rūta Rimkienė

Teisininkė, Nekilnojamojo turto projektų valdytoja.
Pažintį su sportinių šokių pasauliu pradėjau 2013 m. tuometiniame šokių klube “Šokiai.lt”. Matyt, tuomet atėjo laikas, kai susimąsčiau: „kas aš? ...mama.., žmona.., dukra..., direktorė.., darbuotoja..., projekto vadovė.. Susimąsčiau, kur Aš..? Kur MANO norai, kur MANO pomėgiai, MANO laikas..? Taip prasidėjo mano užtikrintas, daug laiko, jėgų ir atsidavimo reikalaujantis, šokio kelias. Jame susipažinau su nuostabiomis moterimis Lyra ir Edita, kur bendras pomėgis ir tapati pasaulėžiūra nuvedė gilesnės draugystės link.
Vienos bendros kelionės metu gimė idėja sukurti ir organizuoti renginį – šventinį koncertą, kuris sujungtų ir vienytų visus sportinių šokių (Pro/Am) mėgėjus ir entuziastus.
Taip gimė „Šokio istorijos“, projektas, šiais metais švenčiantis jau 5-ąjį savo gimtadienį.

Edita Kondratienė

Šokti mėgau nuo vaikystės. Jaunystėje šokau estradinius šokius. Pirmasis mano darbas - varjete šokėja, vėliau buvau pakviesta šokti į grupę "Panorama" su Žilvinu Žvaguliu. Šiuo laikotarpiu buvo daug kelionių po pasaulį, daug koncertų . Gimus vaikams, šokius teko kuriam laikui atidėti. Jiems paaugus ir sukūrus savo grožio srities verslą, šokiai vėl grįžo į mano gyvenimą – pradėjau šokti studijoje „Šokiai.lt“. Čia susipažinau su draugėmis Lyra ir Rūta, kartu praleidome daug gražaus laiko, dalyvavome ir dalyvaujame šokių varžybose, vienos tokios kelionės metu ir gimė idėja suburti ProAm šokėjus į vieną pasirodymų koncertą - projektą „Šokio istorijos“.

Apie mus

“Šokio istorijos” Tai bendraminčių, draugų būrys, sukuriantis projekto dalyviams ir žiūrovams šokio ir kūrybos šventę!
Tai trijų privačių asmenų, šokio mėgėjų, entuziastų 2017 m. sugalvotas pradėtas organizuoti kasmetinis pramoginio pobūdžio šokių vakaras, koncertas.
Renginys skirtas populiarinti šokį, aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, ProAm judėjimą (ProAm šokiai – tai mokymosi šokti būdas, kai profesionalus šokėjas individualiai moko mėgėją šokdamas kartu su juo, angl. Professional/Amateur).
Koncerto metu pasirodo profesionalūs sportinių šokių treneriai kartu su savo mokinėmis (mėgėjomis), pristatantys iš anksto kruopščiai apgalvotas ir surepetuotas choreografijas. ProAm šokiai - sporto šaka, apjungianti profesionalius sportininkus ir mėgėjus, suteikianti galimybę suaugusiems iki tol nešokusiems, žmonėms tobulintis, sportuoti, įgyti naujų žinių ir patirties, propaguoti sveiką gyvenseną.
Mes šokam dėl juoko...
Mes šokam dėl ašarų...
Mes šokam dėl beprotybės...
Mes šokam dėl baimių...
Mes šokam dėl vilties...
Mes šokam dėl šauksmo...
Mes šokam – mes kuriam SVAJONĖS...
[Albertas Einšteinas]